6 Mayıs 2007 Pazar

Kredi kartı kullanımı felaketle sonuçlanıyor.

Ülkemiz ve tüm dünyada kredi kartı kullanımı çığ gibi artan aynı hızla kart borçları da gün geçtikçe bir çığ gibi olmakta. Ve ne yazık ki birçok kişi bu çığın altında kalmakta hayatları kararmaktadır. Nerdeyse tüm ihtiyaçlarımızı kredi kartıyla yapan bir millet haline dönmüşken gelirimiz kredi kartı borçlarımızı geçmişken borçların içinden çıkamaz hale gelmişken ve artık bankaların sadece faizini ödeyebilecek durumdaysanız. Artık faiz ödemekten kurtulmanın zamanı gelmedi mi sizce de?
Peki, faiz ödemekten kurtulmak için ne yapmalı diyorsanız kredi kartı taksitlendirme işlemi yapmak en mantıklısı. Siz aylık bankaya ayda en az yüzde 4 gibi bir faiz rakamı veriyorsunuz bunun yerine kredi kartı taksitlendirme işlemi yapan bir firmadan destek alabilirsiniz. Bu firmalar çok düşük düzeyde bir komisyon ücreti alarak sadece kart borcunuzu sizin yerinize ödeyerek daha sonra bu borcu taksitli işlem yaparak takside bindirerek 12 18 ay gibi uzun vadelere üstelik taksit yapıyorlar.
kredi kartı kullanımı
Kredi kartı borcu taksitlendirme işlemi yapan firmalar tamamen yasal ve kanunlara uygun bir şekilde bu sistemi yürütmekteler. Üstelik aldıkları komisyon ücretleri de bankaların vermiş olduğu faiz oranlarının dörtte biri fiyatına. Üstelik bankalar gibi her ay komisyon almıyorlar sadece taksitli işlem yapıldığı zaman bir kereye mahsus alınır ve sizin firmayla işiniz bur da biter. Bu saatten sonra artık taksitlerinizi bankanıza ödemiş olursunuz ve taksitleriniz bittikten sonra da ortada kart borcu gibi bir sıkıntı da kalmamış olur.
Kredi kartı borç taksitlendirme hizmetinden kimler faydalanabilir?
Bu sistemden kimler faydalanabilir diye soracak olursanız eğer öncelikle kart borcunuz yasal takibe girmemiş olmalıdır kartınıza bloke konulmamış olmalıdır. Eğer bu sorunların dışındaysanız bu işi profesyonel olarak yapan firmalardan birinden destek alarak siz çayınızı veya kahvenizi içerken önce kart borcunuz ödenir daha sonra kart borcunuz ve komisyon eklenerek taksitli işlem yapılır ve kart borcunuz taksitlenmiş olur. Yani bu kadar kısacık bir sürede bu can sıkıcı durumdan eser kalmamış olur. Üstelik taksit erteleme yöntemiyle de taksitlerinizi 3 ay sonra bile ödemeye başlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok: